Jdi na obsah Jdi na menu
 


TYPY PODLAH

Bezespáré, lité, epoxidové, metakrylátové, průmyslové podlahy.

Typy podlah :

BetonFlame - moderní designová podlaha je tvořena polyuretanovými nebo epoxidovými materiály. Vždy je zvolena jedna základní barva a další odstín je zapracován několika možnými variantami dle požadavku zákazníka. Tak vzniká velice efektní a originální podlaha.

Chipsové podlahy - používají se v interiérech rodinných domů, bytů, kancelářských prostorách společností, v luxusních prostorách kde jsou vysoké požadavky zákazníka na reprezentativní vzhled. Možnosti použití jsou velice široké. Výhod u těchto podlah je několik.

Velice široká škála barev a velikosti chipsů zaručují originalitu podlahy.

Vyberte jakou chcete barvu a odstín :

http://www.silikalamerica.com/flake-basic-tool.html

Díky bezespárému povrchu všech zde uvedených podlah je péče o podlahu velice snadná a splňuje ty nejpřísnější    požadavky na hygienu.

Tyto podlahy jsou velice odolné proti běžnému opotřebení, ke kterému dochází u jiných používaných materiálů.

Složení podlahy - fotoalbum

Detail podlahy:

http://www.silikalamerica.com/system-flake.html

Vzorník ve spodní části.

Barevné písky - použití barevných písků umožňuje výběr ze široké škály barev. Stejně jako u chipsů je zvolena jedna základní barva, do které jsou přidány další jedna nebo dvě barvy. Celá plocha je následně přelakována několika vrstvami.

Detail podlahy:

http://www.silikalamerica.com/system-quartz.html

Metakrylátové a epoxidové podlahy - mají široké spektrum použitelnosti. Dají se použít v jídelnách, kuchyních, společných prostorách panelových domů (chodby a schodiště),domech pro seniory, garážích IZS, zdravotnictví, školách, v potravinářském průmyslu, dílnách a ve spoustě dalších prostor. Barevnost těchto podlah je dle vzorníku RAL. Je možné tyto podlahy udělat zcela hladké (lité), ale také v protiskluzovém provedení. Od mírného, až po hrubé.

Detail podlahy:

http://www.silikalamerica.com/system-mono.html

Stone carpet  (kamenný koberec) - jedná se o podlahu zhotovenou ze směsí barevných písků různých zrnitostí smíchaných s epoxidovou pryskyřicí. Do těchto směsí se dále může přidat perleť, sklo a další materiály.Výhodou této podlahy je široká škála barev jako u barevných chipsů a pevnost podlahy. Tato podlaha se dá použít např. do autosalónů, prodejen a spousty dalších míst.

Nikdo a nikdy nebude mít stejnou podlahu.

Každý povrch je originál.

Detail podlahy:

http://www.silikalamerica.com/system-naturals.html

 

Spousta z nás ať laiků, architektů, nebo bytových designérů ještě neocenila výhody těchto bezespárých podlah. Všude kam se podíváte - supermarkety, různé prodejny a spousty dalších prostor se trápí s použitím dlažby, lina, plovoucích podlah. Ale všechny tyto podlahy mají své nevýhody. Dlažba má nepěkné spáry a mokrá klouže, lino je náchylné na poškrábání a otěr, plovoucí podlahy mají spáry náchylné na vodu. Výhodou litých podlah je, že zákazník si může vybrat ze širokého spektra barev. Dále pak si může zvolit zda bude povrch hladký, nebo bude mít protiskluz a v neposlední řadě je to velice snadná údržba a to i v případě vysokých nároků na hygienu např. ve zdravotnictví, nebo v potravinářství.

 Vzorník barevných chipsů :

 

 

 

 

 

Skladba podlahy:

http://www.k-podlahy.cz/fotoalbum/skladba-podlah/